• ГОРЕЩА ЛИНИЯ  02 / 905 - 5555 +380/322-465-075 Търсене

    Total Rewards Consultant UK&I

    Работни часове - 09:00 - 18:00
    Тип работа - Дистанционно
    Брой служители - 1

    уебсайт Hewlett Packard Enterprise

    Планира, разработва, анализира, комуникира и прилага стратегии и програми за цялостно възнаграждение (TR) в съответствие с бизнес стратегиите на компанията и стратегиите за човешки ресурси в бизнеса, функциите и/или географските области на компанията. Консултира и обучава бизнес лидери за разработване, планиране и прилагане на TR решения за справяне с уникалните организационни нужди и изисквания. Управлява консултанти, доставчици, служители и трети страни в силно матрична организация (HPE), за да гарантира изпълнението на програмата. Анализира и интерпретира вътрешни и външни данни, за да моделира промени в различни елементи на възнаграждение като основна заплата, краткосрочни стимули, дългосрочни стимули, здраве и социални грижи и програми за пенсиониране. Проучва въздействието на наградите върху цялата организация и различни подгрупи, включително членове на борда, ръководители, служители по продажбите и специфични бизнес сегменти. Следи правните и регулаторни промени, за да гарантира съответствие. Интегрира програми за възнаграждение с допълнителни системи (напр. Управление на ефективността и Управление на таланти).

    Определение на управленско ниво:

    Прилага средно ниво на познания по предмета за решаване на различни общи бизнес проблеми. Работи върху проблеми със средно сложен обхват. Действа като информиран член на екипа, предоставящ анализ на информацията и ограничен вход за насочване на проекта. Упражнява независима преценка в рамките на определени практики и процедури, за да определи подходящи действия. Следва установените насоки и тълкува политиките. Оценява уникалните обстоятелства и дава препоръки.

    Отговорности:

    Предоставя поддръжка на клиенти на служители и мениджъри за сложни случаи на поддръжка (напр. Свържете се с HR); ескалира при необходимост.
    Поддържа пълна доставка на програма за награди чрез практическо приложение на основна дисциплина

    знания с ограничени насоки.
    Подпомага при по-сложни нужди от отчети, анализира проучвания, служители и финансови данни и моделира програми с помощта на анализ на електронни таблици.
    Осигурява аналитична подкрепа за умерено сложни проекти, използвайки умения за изследване и анализ на данни.
    Изисква се образование и опит:

    Първо ниво на висше образование или еквивалентен опит.
    Обикновено 2-4 години свързан опит в компенсации, обезщетения, финанси и/или човешки ресурси.
    Знания и умения:

    Систематично познаване на дисциплините за цялостно възнаграждение и връзката им с цялостните човешки ресурси и бизнес стратегията на компанията и бизнес средата.
    Средни познания за правната и регулаторна среда, свързана с компенсациите и ползите на служителите
    Силни изследователски и аналитични умения.
    Основен финансов и бизнес нюх.
    Основни умения за управление на проекти.
    Силно познаване на инструментите на Microsoft Office, особено Excel и PowerPoint.
    Разширени познания по Excel.

    За да кандидатствате за тази работа, моля, посетете hpe.wd5.myworkdayjobs.com.