• ГОРЕЩА ЛИНИЯ  02 / 905 - 5555 +380/322-465-075 Търсене

    Java/PHP разработчик

    Работни часове - 08:00-17:00
    Тип работа - Дистанционно
    Брой служители - 1

    уебсайт Апекс Фонд Сървисиз България

    Ролята:

    Ролята на Java/PHP Developer е да предоставя високо ниво на вътрешно обслужване на нашите вътрешни системи, като изгражда силни работни взаимоотношения в целия бизнес и добавя стойност към ключовите бизнес приложения.

    Лицето трябва да може да разбира изискванията, проектната документация и да изгражда решения, за да ги удовлетвори. Те трябва да имат опит в работата с интеграционни услуги, заедно със способността да работят като част от екип.

    Успешният кандидат ще работи с екипи за дистанционна разработка и проекти.

     Основни задължения и отговорности:

    Разработвайте нови функционалности и интерфейси и подобрявайте съществуващите компоненти
    Съдейства за изпълнението на съгласуваното решение и съдейства за неговото разработване
    Подкрепа за внедряване на версия в различни работни среди и спазване на процедурите за управление на промените
    Работа със собственика на продукта за предоставяне на решения
    Способност за ясно съобщаване на технически идеи както на техническите заинтересовани страни, така и на крайните бизнес потребители

    Опит и знания:

    3+ години опит в разработката и дизайна
    Доказан експертен опит в общи инструменти и рамки на Java
    Познаване на най-разпространените PHP frameworks
    Силни ООП умения и разработване на REST API
    Познания за контейнеризация
    Опит в работата с Agile и DevOps методологии
    Способност за самостоятелна работа и с малък надзор
    Отлични умения за управление на времето и вземане на решения
    Отлични комуникационни умения както на английски писмено, така и устно;
    Желани умения:

    Опит с MS Azure
    Опитът с разработката на предни и бек-енд уеб приложения е за предпочитане
    Познаване на CI/CD практики
    3-то ниво на ИТ квалификация
    Отлични комуникационни умения на английски писмено и устно
    За предпочитане е опит във финансовата индустрия

    Какво ще получите в замяна:

    Наистина уникална възможност да бъдете част от разширяващ се голям глобален бизнес;
    Излагане на всички аспекти на бизнеса, кръстосана юрисдикция и пряка работа с висшето ръководство;
    Работете за бързо развиващ се и един от водещите в света независими администратори на фондове;
    Възможности за професионално развитие;
    Конкурентен пакет от възнаграждения, включващ различни предимства;
    Положителна и гостоприемна работна среда;
    Офис местоположение на комуникативно място в центъра на София в модерна офис сграда.

    Допълнителна информация:

    Ние сме работодател с равни възможности и гарантираме, че никой кандидат не е обект на по-неблагоприятно третиране въз основа на пол, полова идентичност, семейно положение, раса, цвят на кожата, националност, етническа принадлежност, възраст, сексуална ориентация, социално-икономически, отговорности за зависими, физическо или психическо увреждане. Всяко решение за наемане се взема въз основа на умения, квалификация и опит.

    Ние измерваме нашия успех като бизнес, не само чрез предоставяне на страхотни продукти и услуги и непрекъснато увеличаване на нашите активи под управление и пазарен дял, но също така и чрез това как въздействаме положително на хората, обществото и планетата.

    За повече информация относно нашия ангажимент към корпоративната социална отговорност (КСО), моля, посетете нашата страница с правила за КСО.

    Ако искате да направите следващата стъпка в кариерата си и сте готови да работите за високоефективна организация, заедно с талантливи хора, които се гордеят с постигането на страхотни резултати, моля, изпратете своята кандидатура (с автобиографията си, мотивационно писмо и очакваната заплата) на нашият специален имейл адрес: careers.bulgaria@apexfs.com

    За да кандидатствате за тази работа, изпратете имейл с вашите данни на careers.bulgaria@apexfs.com