• 02 / 905 - 5555 +380 / 322 - 465 - 075 Search
  • Your search results

    ОПТИЧЕН СПЕЦИАЛИСТ

    Full Time
    Contract Type - Permament Labor Contract
    Working Hours - 08:15 - 17:00

    Website "Оптикоелектрон Груп" АД

    50 години виждаме невидимото в теб!

    Основни отговорности и задължения:

    –  координация и организация на производството на детайли;

    –  осигуряване на условията за протичане на производствените процеси и следене за спазване на техническата документация и технологиите;

    –  откриване и анализиране на проблеми, свързани с качеството на продукцията;

    –  контрол на параметрите на производствения процес;

    Необходими изисквания за заемане на длъжността:

    –  висше образование в областта на оптичните технологии;

    –   полученото висше образование от ИТМО ще се счита за предимство;

    –  предишен опит на подобна или сродна позиция;

    –  умения за работа в екип;

    Защо да избереш ОПТИКОЕЛЕКТРОН ГРУП:

    –  дългосрочен трудов договор;

    –  прозрачност и коректност в трудово-правните отношения;

    –  осигуряване на жилище и помощ при преместване (ако кандидатът е чужденец);

    –  възможности за кариерно и професионално развитие;

    –  екип от мотивирани колеги;

    Документи за кандидатстване:

    –  актуална автобиография;

    –   копие или снимка на диплома за висше образование;

    –   копия или снимки на сертификати, разрешителни и други (при наличие на такива);

    Свържи се с нас на имейл hr@opticoel.com.

    To apply for this job email your details to hr@opticoel.com

    Compare Listings