• 02 / 905 - 5555 +380 / 322 - 465 - 075 Търсене

    SAP Procurement Ariba Консултант

    Работни часове - 09:00-18:00 (8 работни часа)

    уебсайт ИТ услуга на KPMG ИТ услуга на KPMG

    ИТ услуга на KPMG

    KPMG IT Service OOD е доставчик на ИТ услуги с мисия да дигитализира основния бизнес на фирмите от мрежата на KPMG и техните клиенти. Ние наемаме около 350 души в София и предоставяме пълния спектър от ИТ услуги на нашите клиенти, включително SAP решения, софтуерно инженерство, приложения и платформени операции, облак и инфраструктура.

    Относно теб:

    Като част от нашия мултикултурен SAP Consulting екип, вие ще консултирате нашите клиенти относно проектирането и внедряването на ИТ системи и процеси около предизвикателните бизнес изисквания чрез реализиране на проекти за глобална трансформация. Вие сте опитен консултант, който може да общува ясно и кратко. Умеете да поемате отговорност и сте готови да инвестирате време и усилия за постигане на поставените цели. Вие сте човек с дълбоко разбиране на бизнес процесите и ИТ тенденциите, който има за цел да преведе идеите в действие.

    Вашите отговорности:

    • Помогнете на нашите клиенти при въвеждането на S/4 HANA Procurement
    • Изграждайте, поддържайте и подобрявайте функционални и технически активи в SAP Ariba
    • Разработване на различни модели за обществени поръчки, както и стандартизирани процеси от източника за плащане
    • Създайте среда на Greenfield SAP S/4HANA и Ariba
    • Изграждане и поддържане на интеграционен процес между съответните системи
    • Работете по междуфункционални, иновативни, национални и международни проекти и участвайте в дефинирането на нашите предложения за услуги
    • По-нататъшно развитие на нашата гама от услуги за поръчки на SAP по отношение на Ariba и S/4 HANA

    Какво внасяте:

    • Университетска степен по икономика, бизнес информатика или промишлено инженерство
    • Най-малко 3 години професионален опит в консултирането и/или индустриалния сектор в следните области: проектиране и изпълнение (персонализиране) на проекти за поръчки на SAP с Ariba
    • Опит с S/4 HANA снабдяване и снабдяване
    • Познаването на други решения за обществени поръчки (напр. Coupa) е предимство
    • Задълбочени познания за процесите на закупуване (оперативни и стратегически покупки)
    • Гладък английски; Немският би се считал за предимство
    • Възможност за пътуване в чужбина при командировки

    Какво предлагаме:

    • Възможността да работите в екип от най-добри таланти
    • Атрактивно възнаграждение
    • Познания в авангардни технологии
    • Опит в международна и мултикултурна организация
    • Работете по предизвикателни проекти
    • Модерна офис среда
    • Допълнително здравно осигуряване
    • Животозастраховането
    • Безплатна карта за градски транспорт
    • Безплатна карта за спортни съоръжения

    За да кандидатствате за тази работа, изпратете имейл с вашите данни на de-ppl-com@kpmg.com