• 02 / 905 - 5555 +380 / 322 - 465 - 075 Търсене

    Консултант на SAP FI/CO

    Пълен работен ден
    Вид договор - Временен трудов договор
    Работни часове - 09:00-18:00 (8 работни часа)

    уебсайт ИТ услуга на KPMG ИТ услуга на KPMG

    ИТ услуга на KPMG

    KPMG IT Service OOD е доставчик на ИТ услуги с мисия да дигитализира основния бизнес на фирмите от мрежата на KPMG и техните клиенти. Ние наемаме около 200 души в София и предоставяме пълния спектър от ИТ услуги на нашите клиенти, включително SAP решения, софтуерно инженерство, приложения и платформени операции, облак и инфраструктура.

    Относно теб:

    Като част от нашия мултикултурен SAP Consulting екип, вие ще съветвате нашите вътрешни и външни клиенти относно проектирането, внедряването и поддръжката на финансови ИТ процеси около проекти за глобална трансформация.

    Вашето участие и умения са полезни в анализа на бизнес процесите, проектиране, внедряване и поддръжка в една или повече от следните области на SAP FI/CO: Главна книга, Задължения, Вземания, Банки, Дълготрайни активи, Отчитане на режийните разходи, Реални и Планирайте разходи за продукти, анализ на рентабилността, счетоводство в центъра за печалба, съкровищница, система за проекти и управление на пътуванията.

    Вие сте опитен професионалист, който може да общува ясно и кратко. Умеете да поемате отговорност и сте готови да инвестирате време и усилия за постигане на поставените цели. Вие сте човек с дълбоко разбиране на бизнес процесите и ИТ тенденциите, който има за цел да преведе идеите в действие.

    Вашите отговорности:

    • Сътрудничество с други бизнес и ИТ отдели на KPMG при предоставяне на SAP решения на вътрешни и външни глобални клиенти на KPMG.
    • Анализ на глобални процеси и процедури, базирани на корпоративни, технологични и комплаенс ресурси.
    • Разработване на иновативни решения и тяхното внедряване като част от комплексни консултантски услуги.
    • Внедряване на иновативни процеси и имплементации в областта на SAP FI/CO.
    • Независим надзор на отделните фази на проекта чрез постигане на основни етапи и проактивни действия.
    • Поддръжка на глобалния процес на предлагане на клиенти на KPMG, когато е необходимо.

    Какво внасяте:

    • Университетска степен по икономика (бизнес), компютърни науки или съпоставима област на обучение.
      4+ години професионален опит в реномирана консултантска компания или индустриално предприятие.
      Практично персонализиране на SAP FI и CO модули, писане на решение и технически спецификации и потребителска документация.
      Опит в анализа на финансови процеси и изисквания.
      Основни познания за модели за управление на проекти (Waterfall и SCRUM).
      Силни аналитични умения в подкрепа на планирането на проекти и оценката на поръчките.
      Практическият опит със SAP S/4HANA Finance би се считал за силно предимство.
      Интегрирането на FI/CO с другите SAP модули (MM, SD, PP и др.) е от полза.
      SAP сертификат във FI/CO е от полза.
      Гладък английски; Немският би се считал за предимство.
      Възможност за пътуване в чужбина при командировки.

    Какво предлагаме:

    • Възможността да работите в екип от най-добри таланти
    • Атрактивно възнаграждение
    • Познания в авангардни технологии
    • Опит в международна и мултикултурна организация
    • Работете по предизвикателни проекти
    • Модерна офис среда
    • Допълнително здравно осигуряване
    • Животозастраховането
    • Безплатна карта за градски транспорт
    • Безплатна карта за спортни съоръжения

    За да кандидатствате за тази работа, изпратете имейл с вашите данни на de-ppl-com@kpmg.com