• 02 / 905 - 5555 +380 / 322 - 465 - 075 Търсене

    SAP Basis консултант

    Работни часове - 09:00-18:00 (8 работни часа)

    уебсайт ИТ услуга на KPMG ИТ услуга на KPMG

    ИТ услуга на KPMG

    KPMG IT Service OOD е доставчик на ИТ услуги с мисия да дигитализира основния бизнес на фирмите от мрежата на KPMG и техните клиенти. Ние наемаме около 300 души в София и предоставяме пълния спектър от ИТ услуги на нашите клиенти, включително SAP решения, софтуерно инженерство, приложения и платформени операции, облак и инфраструктура.

    Като част от нашия мултикултурен SAP Consulting екип, вие ще консултирате нашите клиенти относно проектирането и внедряването на ИТ системи и процеси около предизвикателните бизнес изисквания чрез реализиране на проекти за глобална трансформация.

    Вие сте опитен професионалист, който може да общува ясно и кратко. Можете да следвате установените стандарти и водещи практики. Вие сте човек с дълбоко разбиране на ИТ инфраструктурата: различни бази данни, операционни системи и мрежа.

    Вашите отговорности:

    • Бъдете част от SAP Center of Excellence (CoE), работещ в цял свят.
    • Носете отговорност за инсталирането, конфигурирането, оптимизацията, поддръжката, мониторинга, анализа на грешките, разрешаването и документирането на системния пейзаж на SAP.
    • Оценете функционалните изисквания и проектирайте подходящи решения в съответствие със стандартите ITIL.
    • Свържете се с мениджъра на основния екип на SAP CoE, за да гарантирате, че решенията отговарят на изискванията за архитектура и сигурност.
    • Работете в тясно сътрудничество с другите екипи на SAP CoE.
    • Участвайте във всички дейности по поддръжка, като актуализации, надстройки и корекция на S/4 HANA, ERP, BI/BW, BO, CRM, Solution Manager и всички свързани системи.
    • Уверете се, че решенията са технически стандартизирани, за многократна употреба и съвместими с другите области на SAP CoE.
    • Осигурете съответствие с установените процедури и принципи на компанията.

    Какво внасяте:

    • Университетска степен (бакалавър или магистър) по компютърни системи, информатика, инженерство, математика, икономика или физика
    • 4+ години професионален опит в SAP Basis Administration
    • Солидни познания в техническите операции на SAP приложения, работещи на Linux и Windows OS
    • Опит със SAP HANA, MSSQL и Sybase
    • Опит в SAP Cloud проекти в Azure
    • Опит в работата с инструменти за мониторинг, като Solution Manager, CheckMK и Nagios
    • Предишен опит в работата с билети и заявки за промяна
    • Свободен английски език, както писмен, така и говорим
    • Възможност за пътуване в чужбина при командировки.
    • Приятно е да имам: Опитът с Oracle и/или DB2 е от полза
    • Сертификацията SAP HANA ще се счита за предимство.
    • Сертифицирането на SAP NetWeaver е от полза.
    • Немският би се считал за предимство

    Какво предлагаме:

    • Възможността да работите в екип от най-добри таланти
    • Атрактивно възнаграждение
    • Познания в авангардни технологии
    • Опит в международна и мултикултурна организация
    • Работете по предизвикателни проекти
    • Модерна офис среда
    • Допълнително здравно осигуряване
    • Животозастраховането
    • Безплатна карта за градски транспорт
    • Безплатна карта за спортни съоръжения

    За да кандидатствате за тази работа, изпратете имейл с вашите данни на de-ppl-com@kpmg.com