• 02 / 905 - 5555 +380 / 322 - 465 - 075 Търсене

    Архитект за решения на SharePoint

    Работни часове - 09:00 - 18:00

    уебсайт ИТ услуга на KPMG ИТ услуга на KPMG

    ИТ услуга на KPMG

    KPMG IT Service OOD е доставчик на ИТ услуги с мисия да дигитализира основния бизнес на фирмите от мрежата на KPMG и техните клиенти. Ние наемаме около 300 души в София и предоставяме пълния спектър от ИТ услуги на нашите клиенти, включително SAP решения, софтуерно инженерство, приложения и платформени операции, облак и инфраструктура.

    Относно теб:
    Тази роля ще отговаря за проектирането и разработването на приложения, базирани на локални платформи на SharePoint и SharePoint Online и използвани от хиляди потребители. Заедно с вашия екип вие ще отговаряте за създаването на дизайни и внедряване на приложения на SharePoint и ще поддържате различни отдели и екипи в KPMG за предоставяне на софтуер, който повишава ефективността на бизнеса и производителността на потребителите, поддържа сътрудничество и споделяне на знания.

    Ще участвате в технически дейности като сесии по архитектурно проектиране, конкретни проекти за внедряване и/или доказателства за концепции, прегледи на кодове и ще участвате в дискусии по архитектура с архитекти на платформи, корпоративни архитекти, ИТ управление и разработчици. Идеалният кандидат ще има опит в случаите на корпоративна употреба и миграции на Microsoft 365.

    Вашите отговорности:

    Проектиране на комплексни SharePoint приложения и добавки и поддръжка на внедряването на технически решения за наши клиенти или вътрешни клиенти; Сътрудничете като част от по-големи екипи за доставка
    Разберете цялостното портфолио от приложения на SharePoint, архитектурата на платформата на SharePoint, свързаните технологии и техните взаимозависимости
    Съберете технически изисквания, оценете възможностите на клиента и анализирайте констатациите, за да предоставите подходящи инфраструктурни препоръки и насока за решение
    Уверете се, че всички решения, изградени на платформата SharePoint, показват високи нива на производителност, сигурност, мащабируемост, поддръжка и подходяща повторна употреба и надеждност при внедряване
    Споделяйте прозрения и най-добри практики, допринасяйте за стандартите и насоките за развитие
    Сътрудничество с архитекти за предприятия, платформи и решения при разработването на комплексни корпоративни решения от край до край на платформата Microsoft SharePoint
    Поддържа технически умения и познания за пазарните тенденции и конкурентни прозрения; да си сътрудничат и споделят с техническата общност в KPMG IT Service

    Какво внасяте:

    Няколко години задълбочен опит в проектирането и внедряването на решения на SharePoint и успешно изпълнение на съответни проекти.
    Разрешаване на проблем. Възможност за решаване на проблеми на клиентите чрез SharePoint и други технологии на Microsoft.
    Сътрудничество и комуникация. Признат за съвместно вземане на решения, разрешаване на конфликти и осигуряване на изпълнение с изключителни устни и писмени комуникационни умения. Презентационни умения с малка до средна аудитория (ИТ мениджмънт, DevOps инженери, разработчици).
    Готовност за пътуване за случайни командировки (в момента не е в сила поради ситуацията с пандемията)
    Техническа експертиза.
    Солиден фон за разработка на SharePoint (опит с SSOM, CSOM, JSOM, REST API обектни модели е задължителен, познаване на граници и ограничения, приложения за услуги)
    Практики за разработка на софтуер като DevOps и вериги от инструменти за CI/CD (т.е. Azure DevOps, GitHub)
    Познаване на една или повече архитектурни нотации за проектиране и моделиране, като C4, ArchiMate, UML
    Познаване на принципи на SOLID, модели на проектиране, нефункционални изисквания, тестване на единици
    Голям опит в използването на интегрирани среди за разработка (напр. Visual Studio, Visual Studio Code), насочени към Windows или Azure
    Умения за уеб разработка (ASP.NET, ASP.NET Core, JS рамки) и познания за свързаната инфраструктура (IIS, сервизна шина)
    Удостоверяване, базирано на сертификати, удостоверяване, базирано на твърдения, SAML, Федерационни услуги, Kerberos
    Добро познаване на: .Net framework и .Net Core, релационни бази данни и T-SQL. PowerShell, Active Directory са плюс. Предимства: Мрежови технологии, технологии за виртуализация като ESX и Hyper-V, System Center; Azure и Microsoft 365; Тестване на потребителски интерфейс и интеграция.
    Бакалавърска степен по компютърни науки, информационни технологии, инженер или свързана област
    Предпочита се сертифициране в една или повече от следните технологии: SharePoint 2010/2013/2016/2019, .NET, бази данни, Windows Server, Microsoft 365
    Владее английски език, говорим и писмен. (Немският е силно предимство)

    Какво предлагаме:

    Възможността да работите в екип от най-добри таланти
    Обучения, сертификати и възможности за непрекъснато обучение и развитие
    Атрактивно възнаграждение
    Познания в авангардни технологии
    Опит в международна и мултикултурна организация
    Работете по предизвикателни проекти
    Допълнително здравно осигуряване
    Животозастраховането
    Безплатна карта за градски транспорт
    Безплатна карта за спортни съоръжения
    Опция за работа от вкъщи

    За да кандидатствате за тази работа, изпратете имейл с вашите данни на de-ppl-com@kpmg.com