• 02 / 905 - 5555 +380 / 322 - 465 - 075 Търсене

    Старши инженер по облачни операции (с фокус върху данните) – Microsoft Azure

    Работни часове - 09:00 - 18:00

    уебсайт ИТ услуга на KPMG ИТ услуга на KPMG

    ИТ услуга на KPMG

    KPMG IT Service OOD е доставчик на ИТ услуги с мисия да дигитализира основния бизнес на фирмите от мрежата на KPMG и техните клиенти. Ние наемаме около 300 души в София и предоставяме пълния спектър от ИТ услуги на нашите клиенти, включително SAP решения, софтуерно инженерство, приложения и платформени операции, облак и инфраструктура.

    Нашето звено за облачни услуги е фокусирано върху проектирането, изграждането, защитата и управлението на облачни родни и хибридни платформи за групата фирми-членки на KPMG, както и предоставяне на облачни консултантски и инженерни услуги на външни клиенти.

    Вашите отговорности:

    Работете като част от нашия екип за облачни операции
    Участвайте в планирането на пътната карта на облачните услуги
    Автоматизирайте ИТ процеси
    Поддръжка на инфраструктура като код за внедряване на приложения в Azure
    Работете с разработчици за интегриране на тръбопроводи за изграждане и тестване в процесите на внедряване в облак
    Създайте стратегия за създаване на сигурна и добре управлявана корпоративна среда в Azure
    Използвайте собствени услуги на Azure, за да отговорите на изискванията за технология и устойчивост на фирмата
    Осигурете проактивна, техническа и платформена администрация чрез планиране, координиране, документиране и отчитане за управление за Power BI, Azure Data Factory, Azure Data Lake, Azure SQL
    Извършвайте административни дейности, свързани със стотици възможности за отчитане и визуализация
    Проектирайте и внедрете опции за защита на данните, включително HA и BCP защита в Azure
    Стимулирайте възприемането на технологиите и иновациите в рамките на KPMG ITS

     Какво внасяте:

    Бакалавърска степен по компютърни науки или подобна университетска степен
    Най-малко 5 години като системен администратор или DevOps инженер
    Опит в администрирането и настройката на производителността на Power BI отчети/табла за управление, отчети за планиране и директни запитвания
    Познания за проектиране на архитектура за настройка и внедряване на Power BI и администриране на шлюз.
    Опит с аналитичния стек на Microsoft (SQL Server, SSAS, SSRS, Power BI, Power Query, SQL и T-SQL)
    Опит със свързани инструменти за разработка – SQL Server Management Studio, SQL Server Data Tools, Azure DevOps
    Добро познаване на основните услуги и услугите за данни на Azure, както и облачното внедряване на тези услуги
    Опит с администриране на Azure Data Factory, Azure Data Lake, Azure SQL Data Warehouse и Azure SQL среди
    Опит в планирането и провеждането на технически изследвания и тестове
    Гладък английски
    Следното се счита за предимство:
    Сертификация на Microsoft Azure
    Познаване на PowerShell, Python или друг скриптов език
    Опит за планиране на непрекъснатост на бизнеса или възстановяване след бедствие
    Познаване на софтуерните продукти и услуги на Microsoft Enterprise, особено Windows Server и System Center
    Познания по ITIL и SCRUM

     Какво предлагаме:

    Възможността да работите в екип от най-добри таланти.
    Атрактивно възнаграждение.
    Получете знания в областта на най-новите технологии.
    Натрупайте опит в международна и мултикултурна организация.
    Работете по предизвикателни проекти.
    Модерна офис среда.
    Допълнително здравно осигуряване.
    Животозастраховането.
    Безплатна карта за градски транспорт.
    Безплатна карта за спортни съоръжения.
    Възможност за работа от вкъщи.

    За да кандидатствате за тази работа, изпратете имейл с вашите данни на de-ppl-com@kpmg.com