• 02 / 905 - 5555 +380 / 322 - 465 - 075 Търсене

    Старши инженер по облачни операции – Microsoft Azure

    Работни часове - 09:00 - 18:00

    уебсайт ИТ услуга на KPMG ИТ услуга на KPMG

    ИТ услуга на KPMG

    Продължаваме да развиваме нашата стратегия за хибриден облак и планираме да разширим капацитета и функционалността на нашия частен облак чрез Microsoft Azure. Търсим страхотни инженери с опит в Microsoft Azure, които да ни помогнат да изградим нашата бъдеща облачна платформа и да поддържаме нашите клиенти.

    Отговорности:

    • Работете като част от нашия екип за облачни операции
    • Участвайте в планирането на пътната карта на облачните услуги
    • Проектиране, изграждане и разработване на комплексни облачни решения за KPMG (IaaS, PaaS, SaaS)
    • Автоматизиране на ИТ процеси
    • Създавайте и поддържайте инфраструктура като код за внедряване на приложения в Azure
    • Работете с разработчици за интегриране на тръбопроводи за изграждане и тестване в процесите на внедряване в облак
    • Създайте стратегия за създаване на сигурна и добре управлявана корпоративна среда в Azure
    • Използвайте собствени услуги на Azure, за да отговорите на изискванията за технология и устойчивост на фирмата
    • Участвайте в дефинирането на стратегия за управление на идентичност и достъп, конфигуриране и наблюдение за Azure
    • Внедряване и поддържане на инфраструктура за наблюдение както за наличност, така и за управление на производителността
    • Проектиране и прилагане на опции за защита на данните, включително HA и BCP защита в Azure
    • Стимулирайте приемането на технологии и иновациите в рамките на KPMG ITS

    Какво внасяте:

    • Бакалавърска степен по компютърни науки или подобна университетска степен
    • Най-малко 5 години като системен администратор или DevOps инженер
    • Отлични познания и опит с Microsoft Azure
    • Задълбочени познания за софтуерните продукти и услуги на Microsoft Enterprise, особено Windows Server и System Center
    • Опит в автоматизацията и управлението на конфигурацията на PowerShell
    • Опит в планирането и провеждането на технически изследвания и тестове
    • Опит в проектирането и поддръжката на основни корпоративни услуги в Azure, както и внедряване в облак на тези услуги
    • Сертифицирането на Microsoft Azure е предимство
    • Познаването на Python или друг скриптов език е предимство
    • Опитът в планирането на непрекъснатост на бизнеса или аварийно възстановяване е предимство
    • Познанията по ITIL и SCRUM са предимство
    • Гладък английски

    Какво ви предлагаме:

    • Възможността да работите в екип от най-добри таланти
    • Атрактивно възнаграждение
    • Познания в авангардни технологии
    • Опит в международна и мултикултурна организация
    • Работете по предизвикателни проекти
    • Модерна офис среда
    • Допълнително здравно осигуряване
    • Животозастраховането
    • Безплатна карта за градски транспорт
    • Безплатна карта за спортни съоръжения
    • Възможност за работа от вкъщи

    За да кандидатствате за тази работа, изпратете имейл с вашите данни на de-ppl-com@kpmg.com