• 02 / 905 - 5555 +380 / 322 - 465 - 075 Търсене

    ETL разработчик

    Работни часове - 09:00 - 18:00

    уебсайт ИТ услуга на KPMG ИТ услуга на KPMG

    ИТ услуга на KPMG

    KPMG IT Service OOD е доставчик на ИТ услуги с мисия да дигитализира основния бизнес на фирмите от мрежата на KPMG и техните клиенти. Ние наемаме около 380 души в София и предоставяме пълния спектър от ИТ услуги на нашите клиенти, включително SAP решения, софтуерно инженерство, приложения и платформени операции, облак и инфраструктура.

    Нашето звено за облачни услуги е фокусирано върху проектирането, изграждането, защитата и управлението на облачни родни и хибридни платформи за групата фирми-членки на KPMG, както и предоставяне на облачни консултантски и инженерни услуги на външни клиенти.

    Вашите отговорности:

    Помогнете на клиентите да трансформират своя бизнес и да дефинират обхвата и визията за проекти, които предоставят персонализирани решения
    Внедрявайте решения, които са в съответствие с корпоративните стандарти за сигурност и целостта на данните на KPMG
    Използвайте складове за данни
    Внедряване на извличане на данни от различни системи източник
    Разработете персонализирани трансформации на данни въз основа на бизнес изисквания
    Представете данни с помощта на инструменти за BI/отчитане
    Изграждайте конструктивни работни отношения между екипи, функции и култури и демонстрирайте поведението и ценностите на KPMG
    Допринесете за необходимата документация

    Какво внасяте:

    Доказан опит с релационни бази данни
    Добри познания и опит с технологията на Microsoft SQL Server с фокус върху ETL и склад за данни
    Опит в разработката с Transact-SQL – съхранени процедури, функции, изгледи и т.н.
    Опит с моделиране на данни – процеси на нормализиране и денормализиране, връзки и ключове
    Познания и опит с BI и инструменти за отчитане (например Ambit Focus, Power BI, Alteryx, Tableau и др.)
    Познания в концепциите на Jira/Confluence/Bitbucket/ Jenkins
    Желание и мотивация за изучаване на нови технологии
    Владее английски, немски е предимство

    Какво предлагаме:

    Възможността да работите в екип от най-добри таланти
    Атрактивно възнаграждение
    Изградете знания в най-новите технологии
    Възможност за непрекъснато обучение, обучение и сертифициране
    Опит в международна и мултикултурна организация
    Работете по предизвикателни проекти с клиенти в различни индустрии по целия свят
    Модерна офис среда
    Допълнително здравно осигуряване
    Животозастраховането
    Безплатна карта за градски транспорт
    Безплатна карта за спортни съоръжения
    Хибридна работна политика

    За да кандидатствате за тази работа, изпратете имейл с вашите данни на de-ppl-com@kpmg.com