• ГОРЕЩА ЛИНИЯ  02 / 905 - 5555 +380/322-465-075 Търсене

    Инспектор качество на производствените процеси

    Работни часове - 7:30 - 16:15 /8 часа/
    Тип работа - Смяна
    Брой служители - 2

    уебсайт КОЛОВАГ АД

    Производство на нови жп товарни вагони, колооси и талиги.

    Отговорности:
    – Упражнява контрол по качеството на всички операции и процесите при ремонта;
    – Събира, оценява и предава данните, получаване при контрол на качеството на ремонта;
    – Измерва и нанася размери, параметри и други данни в книгите, размерните схеми и други документи;
    – Присъства и извършване на функционални проби и изпитания;
    – Отговаряне на качеството на производствената продукция.

    Изисквания от кандидата:
    – Да познава техническата документация за детайлите в производството и ремонта на вагони;
    – Аналитични умения;
    – Висше техническо или средно специално образование.

    Предимства:
    – Опит по специалността в производството.

    Трябва да сте:
    – Проактивен и обръщащ внимание на детайлите;
    – Организиран, комуникативен, с умение и желание за работа с хора.

    ние ви предлагаме:
    – Мотивиращо възнаграждение и социални придобивки.

    За да кандидатствате за тази работа, изпратете имейл с вашите данни на kadri@kolowag.bg