• ГОРЕЩА ЛИНИЯ  02 / 905 - 5555 +380/322-465-075 Търсене

    КРУПИЕ НА ЖИВО

    Работни часове - по 8 часа на ден на смени 24/7
    Тип работа - Смяна
    Брой служители - 200+

    уебсайт H&R КОНСУЛТ

    H&R CONSULT, което идва от Hire and Relocate e бутикова агенция

    ЦЕЛ: Провежда хазартните игри на игралните маси. Представлява интерфейса на компанията в отношенията с играчите.

    Изисквания

    • Владеенето на английски език е задължително;

    • Изключителни презентационни умения;

    • Ентусиазирано и позитивно отношение с открита личност;

    • Трябва да може да поддържа високи нива на енергия по време на игри, които изискват по-анимирано изпълнение;

    • Гъвкавост на работното време и възможност за ангажиране на смени 24/7;

    • Трябва да бъде надежден и да има добри записи за присъствие и отчитане на времето;

    • Вниманието към детайлите и отличните умения за работа с хора са от съществено значение, тъй като това е роля, насочена към клиента;

    • Трябва да може да демонстрира способност да мисли бързо и да запазва спокойствие при напрежение, като същевременно запазва точност, дисциплина и дискретност.

    ОСНОВНИ ОТГОВОРНОСТИ:

    Привличане на играчи

    Обясняване на правилата на играта

    Спазване и поддържане на стандартите за игра, предоставени от компанията

    Активен принос в развитието на компанията

    АВТОРИТЕТ НА РАБОТАТА:

    Използва оборудване/материали/консумативи/техническо оборудване предоставени от Възложителя.

    СПЕЦИФИКАЦИИ ЗА ДЪЛЖНОСТТА:

    ОБУЧЕНИЕ: средно ниво

    ОПИТ:

    ПОДОБНА РОЛЯ: 0-12 месеца

    УСЛОВИЯ НА РАБОТА:

    Физически условия на труд: работа в офис

    Работен график: 8 часа/ден на смени

    Характер на работата: индивидуална и в екип

    НЕОБХОДИМИ ЗНАНИЯ:

    английски и български

    компютърна грамотност

    НЕОБХОДИМИ СПОСОБНОСТИ:

    Изключителни презентационни умения

    Умения за комуникация и самоконтрол

    Умения за внимание

    ХАРАКТЕРИСТИКИ НА ЛИЧНОСТТА: дисциплиниран, отговорен, всеотдаен, мотивиран, находчив.

    За да кандидатствате за тази работа, изпратете имейл с вашите данни на g.mashal@relocatebg.com