• ГОРЕЩА ЛИНИЯ  02 / 905 - 5555 +380/322-465-075 Търсене

    Разработчик на Salesforce

    Работни часове - 10-18
    Тип работа - офис
    Брой служители - 3

    уебсайт CC Smart Solutions Ltd

    Salesforce Consultancy - експерти по CPQ и Billing

    Отговорности:

    Проектирайте, изграждайте и развивайте интеграции на Salesforce с вътрешни, както и API на трети страни и източници на данни
    Разработвайте работни потоци, логика и архитектура на данни в Salesforce, за да поддържате бизнес процеси
    Идентифицирайте възможности за насърчаване на ефективността на процеса, опростяване и подобряване на производителността на приложенията
    Осигурете принос за програмен подход, инструменти и техники, които най-добре отговарят на бизнес изискванията и наблюдавайте стандартите за разработка
    Осигурете поддръжка от трето ниво за инциденти и дефекти на Salesforce
    Изпълнявайте изключително сложни модули за кодиране като експерт по предмет (SME)
    Requirements:

    Най-малко 1 или повече години опит в разработката на Salesforce
    Опит в работата с API на Salesforce и общи най-добри практики за свързване/интеграция
    Опит с персонализирани и готови компоненти на Lightning
    Трябва да има доказани познания и практическо приложение на APEX програмиране и уеб услуги
    Опит в интегрирането и поддръжката на агенти за синхронизиране на данни
    Познаване на общи концепции за уеб услуги като SOAP, REST, HTTP и др.
    Владеене на типове данни, алгоритми, обектно-ориентирано програмиране
    Сертифицирането на Salesforce е плюс.
    Възможност за работа върху множество задачи и постигане на резултати с агресивни срокове в Agile среда

    Какво предлагаме:

    Високо възнаграждение
    24 дни платен годишен отпуск и 1 ден отпуск за рожден ден
    вие сами избирате вашата среда – дистанционна или в офиса.
    Програма за подпомагане на служителите
    Програма за препоръки
    Пресни плодове, ядки, закуски и напитки
    Модерен и просторен цветен офис в Бизнес парк София, в близост до градски транспорт и стоки

    За да кандидатствате за тази работа, изпратете имейл с вашите данни на ivan.todorov@ccsmartsolutions.com