• 02 / 905 - 5555 +380 / 322 - 465 - 075 Търсене

    Младши Счетоводител

    Работни часове - 09:00 - 18:00

    уебсайт Cargill

    Искате да изградите по-силно, по-устойчиво бъдеще и да култивирате кариерата си? Присъединете се към глобалния екип на Cargill от 155 000 служители, които използват нови технологии, динамични прозрения и над 154 години опит, за да свързват фермерите с пазарите, клиентите със съставки и хората и животните с храната, от която се нуждаят, за да процъфтяват.

    Цел и въздействие на работата

    Младши счетоводител анализатор ще отговаря за поддържащи счетоводни услуги за избрани процеси и държави, които включват отчитане на административните разходи, подпомагане при обработката на плащанията, координиране на приключването на главната книга в края на месеца, изготвяне на балансови сравнения и предоставяне на анализ на печалбите и загубите. В тази роля вие ще действате като основен счетоводител за избрани процеси или партньори в различни държави.

    Основни отговорности

    Уверете се, че всички вътрешни контроли и финансови процеси се следват и изпълняват своевременно и точно.
    Завършване на дейностите в съответствие с вътрешни и външни организационни и регулаторни насоки, политики и изисквания.
    Участвайте в проекти за подобряване на процесите, ръководете кръстосани обучения на повече младши сътрудници и нови членове на екипа и кръстосвайте обучение с други членове на екипа, за да осигурите резервно копие за критични задачи.
    Стимулирайте оперативни дейности и дейности за подобряване на финансовото отчитане.
    Поемете инициативи и осигурете подкрепа за множество роли в областта на запис за докладване.
    Справяйте се с основни проблеми и проблеми под пряк надзор, като същевременно ескалира по-сложните въпроси до подходящия персонал.
    Други задължения, както са възложени
    Квалификации

    Минимални квалификации

    Бакалавърска степен в свързана област или еквивалентен опит
    Способност за справяне със задачи с противоречиви приоритети навреме с необходимото ниво на качество както в екипна среда, така и като индивидуален сътрудник.
    Предпочитани квалификации

    Познаване на системите и процесите за планиране на корпоративните ресурси.
    Познаване на операциите за споделени услуги
    Опит във финансови операции с познания за Record to Report и свързаните финансови процеси

    Нашето предложение
    Ние осигуряваме бърза стимулираща международна среда, която ще разшири вашите способности и ще насочи вашите таланти. Ние също така предлагаме конкурентна заплата и придобивки, съчетани с изключителни възможности за кариерно развитие в една от най-големите и солидни частни компании в света.

    Интересувате ли се? След това не забравяйте да ни изпратите вашето CV и мотивационно писмо на английски днес:
    Следвайте ни в LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/cargill

    Cargill се ангажира да бъде приобщаващ работодател. Щракнете тук, за да научите повече https://careers.cargill.com/diversity/

    За да кандидатствате за тази работа, моля, посетете jobs.cargill.com.