• 02 / 905 - 5555 +380 / 322 - 465 - 075 Търсене

    Младши системен администратор

    Пълен работен ден
    Заплата - До 1500 USD в зависимост от изпълнението
    Ползи - MultiSport Card, Допълнителна здравна застраховка, Team Buildings
    Работни часове - 9:00-17:30

    уебсайт 411 МАРКЕТИНГ ЕООД

    Ние помагаме на местния бизнес да разшири пазарното си присъствие

    411 Locals е една от най-добрите компании за SEO бизнес решения в САЩ и Канада, която е обслужила над 70 000 клиенти през последните петнадесет години. През 2009 г. е създаден първият клон в чужбина “411 Marketing” в България.
    Днес имаме бизнес присъствие в пет държави на четири континента, продължаваме амбициозния си растеж и можем да се похвалим с рейтинг A+ от Better Business Bureau.
    Ние помагаме на местните фирми да разширят пазарното си присъствие чрез локално SEO, множество персонализирани стратегии и най-рентабилните тактики, включително дизайн и разработка на уебсайтове, маркетинг в социалните медии и създаване на съдържание.
    Имаме страстта и опита в подкрепата на развиващите се малки и средни предприятия.

    Отговорности:
    Качество на услугата – QoS
    Системна сигурност
    Подпомагане на администрирането на мрежата (включително архивиране, управление на сигурността, управление на потребителски акаунти, поддръжка на офис системи и приложения)
    Актуализиране, надграждане, поддръжка, конфигурация и администриране на сървъри
    Проследява производителността, проблемите и прекъсванията на системите и докладва за тях
    Десктоп поддръжка, отдалечена и лична при нужда на адрес на офис ул. Ген. Скобелев 44, Варна
    Поддръжка на офис техника (компютри, принтери, периферия) на адрес на офис ул. Ген. Скобелев 44, Варна
    Инсталиране на софтуер/надграждане на офис/производствени компютри, изтриване на данни от върнати/изведени от експлоатация компютри
    Поддържане на файл на хранилището с всички възложени компютри на служителите, инвентаризация на всички компютри с техническа спецификация, участие във физическото преброяване на ИТ оборудване
    Отговаря за мониторинга на всички критични услуги и хардуер

    Изисквания за позиция:
    Официално образование и сертифициране
    Диплома по компютърни науки или информационни системи.
    Опит на подобна позиция
    Опит в настройката и конфигурирането на Linux сървъри
    Английски език – писмен и говорим

    Знания и опит:
    Текущ опит като администратор в мрежа и сървъри, настолни системи и комуникационни устройства, използващи съвременни технологии
    Windows и Linux сървъри (Debian)
    Конфигуриране и управление на рутери и cisco суичове
    Работни познания за текущи комуникационни устройства и протоколи, сървър и десктоп
    Възможност за управление на множество проекти, дейности и задачи едновременно
    Надеждност, самостоятелност, инициативност и способност за работа с различни типове хора
    Владеене на устни и писмени комуникационни умения на английски език
    Контрол на версиите, MySQL, PHP, Pyton

    Лични качества:
    Способност за правилни и логични преценки
    Силна ориентация за обслужване на клиенти
    Силни междуличностни, писмени и устни комуникационни умения
    Възможност за провеждане на проучване на проблеми и продукти според изискванията
    Възможност за представяне на идеи на удобен за потребителя език
    Изключително внимание към детайла
    Аналитични способности и способности за решаване на проблеми
    Опит в работата в екипно ориентирана среда за сътрудничество

    Ключови показатели за ефективност:
    Мониторинг – гарантира, че мрежата и всички системи се наблюдават и измерват правилно
    Поправка и сигурност – помага на старшия системен администратор да се увери, че целият софтуер е актуален с най-новите корекции и актуализации на сигурността
    Производителност – Успешно разрешаване на 90% билети за ИТ услуги, отворени/обслужени до завършване

    Условия на работа:
    Наличност на повикване при необходимост
    Седене за продължителни периоди от време
    Сръчност на ръцете и пръстите за работа с компютърна клавиатура, мишка, електрически инструменти и за работа с други компютърни компоненти
    Периодична проверка на кабели в подове, работни станции и тавани
    Повдигане и транспортиране на умерено тежки предмети, като компютри и периферни устройства

    Местоположение:
    Позицията се намира в 411 местни офиси във Варна, България, но е предимно отдалечена/WFH. Понякога ще е необходимо пътуване до нашия офис във Варна за практическа работа.

    Бележка за културата:
    Трябва да обичате да намирате прости решения на големи проблеми и да се грижите не само за ефективността и поддръжката на технологията, но и за начина, по който тя помага на нашите хора да си вършат работата. Нашият екип е амбициозен, страстен, средата е забавна и нашата философия в 411 е да работим усилено, да играем здраво.

    МОЛЯ, ИЗПРАТЕТЕ ВАШАТА БИБИОФИНА НА АНГЛИЙСКИ език

    Заплата:
    До 1500 USD в зависимост от производителността

    За да кандидатствате за тази работа, моля, посетете www.jobs.bg.