• 02 / 905 - 5555 +380 / 322 - 465 - 075 Търсене

    Барман

    Пълен работен ден
    Заплата - 750-1100
    Работни часове - 06:30-14:00/14:00-22:00

    ТихЖив ЕООД

    Кафе- сладкарница

    Барман
    Във връзка с разширяване на дейността, ние търсим динамични и мотивирани хора за целогодишната заетост, които ще се присъединят към нашия екип. Ако искате да се посветите на сърдечно и безупречно обслужване, което е много повече от приятно посрещане с топла усмивка, това е Вашето работно място. Работата е подходяща и за учениците над 16г. както и за допълнителна работа.
    Отговорности:
    – стандартите за обслужване във фирмата;

    Изисквания към кандидатите:
    – позитивна личност, с умение за работа както в екип, така и самостоятелно;
    – търпение, тактичност и дипломатичност;
    – подходящо образование или сертификат за професионална квалификация;
    – опит на опита или подобна позиция ще се счита за предпочитан;

    Ние Ви предлагаме:
    -много добри и конкурентни условия на труд;
    -работа на смени;
    -осигурена храна и работно облекло;
    -трудов договор задоволителен;
    -заплащане на смяна;

    Ако нашето предложение представлява интерес за Вас, ще очакваме Вашата кандидатура, включваща автобиография и актуална снимка. Ще се свържем само одобрените по документи кандидати.

    Личните, които доброволно предоставят, се обработват в съответствие със Закона за защита на личните данни за целите на провежданите данни на подбора.

    За да кандидатствате за тази работа, изпратете имейл с вашите данни на Tihomirjivkov@abv.bg