• 02 / 905 - 5555 +380 / 322 - 465 - 075 Търсене

    ОДИТ МЕНИДЖЪР

    Работни часове - от 09:00 до 18:00 часа

    уебсайт РСМ БГ

    Силата да бъдеш разбран

    РСМ БГ член на RSM International шестата в световен манипулатор от одиторски, данъчни и консултантски експертизи с офиси по целия свят. Като интегриран екип, ние споделяме умения, опит и ресурси, както и подход, ориентиран към клиента.
    RSM има фирми в над 120 страни и сме във всеки от 40-те най-големи бизнес центрове по целия свят.
    RSM обединява персонал от над 43 000 души.
    RSM има 810 офиса в цяла Америка, Европа, MENA, Африка и Тихоокеанския регион.

    ► Искате ли следващите стъпки да бъдат правилни?
    ► Ние търсим Одит мениджър със страст към отита.
    ► Ние работим усилено, за да стигнем там, където сме днес и сме готови, за да използваме вашите уникални умения, талант и персонал за използване на големи цели.
    ► Ние предлагаме възможност за израстване в 6-етажни места в света на международната одиторска мрежа и да участваме в развитието на важните бизнес области.
    ► РСМ БГ е място, където ще сте ценени и признати като индивидуалност, постижение и потенциал.
    ► Работете директно с клиентите, ключовете за управление на персонала и собствениците в различни индустрии, ще ви позволи да надграждате вашите знания.

    Изживейте RSM. Изпитайте силата да бъдете разбрани.

    Отговорности:

    – Планиране на одиторски анагажименти;
    – Разработване и подбор на подходящи процедури за конкретния одиторски ангажимент;
    – Възлагане и разпределяне на задачи на одит асистентите;
    – Контрол върху изпълнението на възложените за изпълнение на процедурите;
    – Контрол и отговорност за качество, надеждност и достатъчност на създадената редакционна документация;
    – Директна комуникация с клиентите;
    – Ежедневна комуникация и отчетност за допълнителните задачи;
    – Разработване на предложения за решаване на конкретни счетоводни и редакторски казуси;

    Изисквания:

    – Икономическо, степен „Магистър”, специалност – „МИО”, „Счетоводство и контрол”, „Финанси” или „Финансов контрол”;
    – Много добро ниво на владеене на английски език – писмено и говоримо;
    – Силни технически умения;
    – Професионален опит и стаж в областта на отита поне 5 години;
    – Добро познаване на българското счетоводно и данъчно законодателство и МСФО;
    – Готовност за поемане на отговорността;
    – Умения за работа в екип, комуникативност, организираност.

    Предимства:

    – АССА или взет изпит за дипломиран експерт-счетоводител;

    РСМ БГ предлага:

    • Атрактивно заплащане и бонусна система;
    • Работа в центъра на София;
    • Работа с млад и динамичен екип;
    • Работа с мултинационални компании от международни марки;
    • Разширяване на личните и професионалните контакти;
    • Възможност за бързо израстване в професионален план;
    • Усъвършенстване в практиката;
    • Достъп до богат информационен ресурс и обучение, включително в рамките на споделените ресурси в глобалната мрежа RSM International;
    • Гъвкаво работно време и възможност за дистанционна работа;

    За да кандидатствате за тази работа, моля, посетете rsm.bg.