• ГОРЕЩА ЛИНИЯ  02 / 905 - 5555 +380/322-465-075 Търсене

    Оператори производство (без задължителен опит)

    Пълен работен ден
    Ползи - пакет социални придобивки и бонуси
    Работни часове - на две смени: 06:00 - 14:30 / 14:30-23:00
    Тип работа - Смяна
    Брой служители - 10

    уебсайт РАЙХЛЕ И ДЕ - МАСАРИ БЪЛГАРИЯ ПРЪДАКШЪН ЕООД

    R&M (Reichle & De-Massari AG) е водещ световен производител на високоефективни и иновативни продукти и системи за комуникационни мрежи и мрежи за работа. Тясното сътрудничество на компанията със сертифицирани партньори води до новаторска работа в секторите LAN, публични, телекомуникационни мрежи и центрове за данни. Швейцарската компания следва високи стандарти в областта на иновациите на семейното качество и фокуса към клиента. Благодарение на иновативната сила на производителя, R&M вече обхваща целия диапазон на комуникационната връзка.

    Основаното през 2011 г. дружество Райхле и Де-Масари България Пръдакшън ЕООД е тясно специализирано в разработката, дизайна и производството на оптични компоненти, които са замислени за изграждане на комуникационни мрежи. Продукцията на производствената база е достъпна на международните пазари чрез повече от 40 търговски организации на R&M по света.

    Във връзка с разширяване на дейността търсите отговорни и мотивирани кандидати, които да се присъединят към екипа ни на позиция:

                                               Харесва ти да работиш бързо, сръчен си и пипкавата работа с ръце е ТОЧНО за теб!

    Двусменен режим на работа (06:00 – 14:30 ч. и 14:30 – 23:00 ч.) , от понеделник до петък, с осигурен транспорт след втората смяна в рамките на София, както и Ботунец, Бухово, Горни Богоров , Долни Богров, Кремиковци, Нови Искър, Сеславци, Чепинци и Яна.

    Основни задължения:
    • Монтаж на пасивни фиброоптични компоненти за изграждане на телекомуник мрежи (фиброоптични кабели, конектори, адаптери и др.);
    • Спазване на писмени инструкции и процедури за монтаж;
    • Работа с инструменти (клещи, отвертки, ножици и др.);
    • Изпълнение на определени производствени цели за качество и количество.

    ние предлагаме:
    • Трудов договор и осигуровки, съгласно българското законодателство;
    • Петдневна работна седмица;
    • Въвеждащо обучение;
    • Месечен производствен бонус – 130 лева бруто;
    • Месечна надбавка за позицията Асемблатор;
    • Атрактивен пакет от социални помощи:
    – Ваучери за храна на стойност 80 лв.
    – Покриване на разходи за транспорт на стойност 50 лв.
    – Допълнителна здравна осигуровка с възстановяване на разходите за лекарства и очила
    – Клиентска карта за намаление в голямата верига хипермаркети
    – Столова на територията на завода с преференциални цени
    – Годишен бонус
    • Работа в чиста и безопасна среда.

    Изисквания:
    • Завършено средно образование;
    • Внимание към детайлите, сръчност и отговорност;
    • Умения за работа в екип с цел действие на колективната норма;
    • Опит в производството ще се счита за предимство;
    • Готовност за работа на две смени.

    Ако харесвате предизвикателствата и търсите възможност за професионално развитие, изпратете своята актуална автобиография. За повече информация можете да се свържете с нас на телефон: +359 878 201 855.

    Всички кандидатури ще бъдат третирани като поверителни, съгласно ЗЗЛД и на основание чл. 6, ал. 1 буква б), предложение второ от Общия регламент (ЕС) 2016/679 за защита на личните данни 2016/679.

    Предоставянето не на лични данни е доброволно, като е необходимо условие за участие в подбора.

    За да кандидатствате за тази работа, изпратете имейл с вашите данни на plamena.yanakieva@rdm.com