• ГОРЕЩА ЛИНИЯ  02 / 905 - 5555 +380/322-465-075 Търсене

    Камериерка

    Пълен работен ден
    Заплата - 800-1200
    Ползи - Осигурени квартира и храна за периода на договора.
    Вид договор - Временен трудов договор
    Работни часове - 7.00 - 15.00
    Тип работа - Смяна
    Брой служители - 3

    уебсайт Мечо тур ЕООД

    В сърцето на град Черноморец на морски бряг на плажа “Лост сити” очаква своите гости:

    За сезон 2022 година търси мотивирани личности за длъжността “Камериерка”.

    Задължения:

    – Поддържа хигиената в определените обекти и помещения;

    – Подменя бельото в стаите текущо в рамките на престоя на гостите ни;

    – Зарежда с хигиенни материали;

    – Следи за изправността на всички технически системи и уреди в стаите и при нужда от управление уведомява технически персонал;

    – Участва при почистване на общите части;

    – Познава и прилага общите и фирмени стандарти за обслужване в хотела;

    – Познава туристически услуги, предлагани на територията на хотела.

    ИЗИСКВАНИЯ:

    – Опит на подобна функция и/или трайно изградени трудови навици;

    – Познания за: правилата за почистване и хигиенизиране на помещенията и уредите в тях, реда и изискванията за извършване на подмяна на постелъчния инвентар и поставяне на консумативните материали, инструкциите за безопасна работа;

    Ако отговаряте на посочените изисквания, очакваме Вашата автобиография. Осигурени квартира и храна за периода на договора.

    За да кандидатствате за тази работа, изпратете имейл с вашите данни на city2015@abv.bg