• ГОРЕЩА ЛИНИЯ  02 / 905 - 5555 +380/322-465-075 Търсене

    Сервисный инженер

    Ползи - Възможност за настаняване в 4-х стаен сервизен апартамент в непосредствена близост до местата за работа.
    Работни часове - 08:30 - 17:00
    Тип работа - офис
    Брой служители - 1

    уебсайт Локатор-К ООД

    Търговия и сервизно измервателно оборудване

    Требования:

    • техническое образование;
    • опит в практическата работа не по-малко от 3 години;
    • знание и основ електрики;
    • навики за изпълнение на работи по техническото обслужване на оборудването;
    • умение да работи с електрически и механични прибори и измерителни прибори;
    • умение чете чертежи и електрически схеми;
    • наличие на група достъп по електробезопасност не по-малко 4-ой;
    • наличие на водителско удостоверение категория «В»;
    • готовност към командировкам.

    Условия за работа:

    • Конкурентное финансовое вознаграждение;
    • Официалное трудоустройство;
    • Професионално и личностно развитие;
    • График на работата: 5/2 (8:30−17:00);
    • Пълен социален пакет.
    • Дружный коллектив.

    Обязанности:

    • поддръжка на електротехническо оборудване, своевременен ремонт и обслужване
    • пуско наладка електрооборудования
    • диагностика неисправностей
    • техническа поддръжка на клиенти

    За да кандидатствате за тази работа, изпратете имейл с вашите данни на office@lokatork.com