• ГОРЕЩА ЛИНИЯ  02 / 905 - 5555 +380/322-465-075 Търсене

    МАШИНЕН ОПЕРАТОР – РАБОТНИК В ПРОИЗВОДСТВО

    Работни часове - 06-14; 14-22; 22-06
    Тип работа - Смяна
    Брой служители - 20

    уебсайт „ЕТЕМ ГЕСТАМП АЛУМИНИУМ ЕКСТРУЖЪНС” АД

    ЕТЕМ ГЕСТАМП е утвърдена на пазара международна компания, производител на автомобилни, архитектурни и индустриални алуминиеви профили и решения. С продукцията е ориентирана основно към външните пазари и дългогодишни традиции в екструдирането на алуминий.

    За производството си звена ЕТЕМ ГЕСТАМП обявява свободни позиции за Машинен оператор – работник в производството.

    Отговорности:
    – Изпълнение на задачи, свързани с технологичния процес
    – Спазване на фирмените стандарти
    – Произвеждане на качествени продукти, съобразно изискванията на фирмата
    – Работа с лични предпазни средства и спазване на изискванията за безопасност и здраве при работа

    Изисквания към кандидатите:
    – средно образование;
    – възможност за работа на смени /включително полагане на нощен труд/;
    – предимство е предишен опит в производствено предприятие;

    ние ви предлагаме:
    – Работа по трудов договор в екип;
    – Фирмено обучение;
    – Възможност за развитие;
    – Социален пакет и персонални бонуси;
    – Сигурност и стабилност в международна индустриална група;

    Кандидатите могат да бъдат подавани и на място: гр.София, кв. Военна рампа, бул. Илиянци №119А.

    Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

    Всички получени документи са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат разгледани само за нуждите на подборната процедура.

    За да кандидатствате за тази работа, моля, посетете etemgestamp.com.