• 02 / 905 - 5555 +380 / 322 - 465 - 075 Търсене

    Старши инженер-изпитател

    Работни часове - 09:00 - 17:00 (8 часа)

    Латона развитие

    Latona работи в областта на бизнес консултирането и разработката на софтуер, предоставяйки персонализирани и мащабируеми решения на клиенти в корпоративния, както и в публичния сектор.

    Ние търсим а Старши инженер-изпитател да работи като част от международен екип и да изпълнява дейности от нефункционална гледна точка.

    Какво правите – задачи и отговорности:

    • Създайте спецификации за дизайн на тестове, тестови случаи и тестови планове и изпълнете тестовите планове
    • Проектирайте тестови сценарии, за да осигурите 100% покритие на изискванията
    • Подгответе и изпълнете необходимите тестови случаи – тези, които не могат да бъдат автоматизирани, както и автоматизирани тестови скриптове за тестване на идентифицираните сценарии
    • Провеждайте автоматизирани и ръчни тестове, за да сте сигурни, че софтуерът е без дефекти
    • Анализирайте и докладвайте резултатите от теста

    Какво ви трябва - изисквания:

    • Университетска степен по информационни технологии, компютърни науки, софтуерни системи и технологии, инженерство, телекомуникации или свързани области
    • Най-малко 4 години съответен ИТ опит и минимум 2 години опит в автоматизирано и ръчно тестване на софтуер
    • Опит с инструменти за автоматизирано тестване (напр. Selenium, Cucumber и др.), инструмент за управление на тестове (напр. qTest), инструменти за управление на изисквания и дефекти (напр. Jira), инструменти за преглед на качеството на кода (напр. SonarQube), инструменти за наблюдение на изпълнението на тестове (напр. Splunk)
    • Доказан опит с някое от следните: Тестове за здравина/издръжливост Тестове за мрежа/свързаност, тестове за проникване, тестове за бизнес възстановяване/тестове за възстановяване при бедствия, тестове за захранване, тестове за внедряване/отмяна
    • Опит с някое от следните считани за предимство: Тестове за производителност, Тестове за накисване, Тестове за интеграция, Тестове за стрес, Тестове за мобилни приложения, Тестове за уебсайтове
    • Съсредоточете се върху качеството и интензивното внимание към детайлите
    • Способност за коректен анализ на резултатите от тестването и ефективно отчитане за тях
    • Свободно владеене на английски, добри комуникационни и съвместни умения
    • Способност за писане и структуриране на документация
    • Възможност за представяне на констатации и препоръки на колеги и клиенти
    • Желание за работа в международна/мултикултурна среда

    Защо да се присъедините към нас – работна среда:

    • Възможност за професионално развитие и принос към мащабни проекти за информационни системи със стойност и значимост
    • Гъвкав и талантлив екип от експерти от различни среди
    • Прилагане на съвременни и авангардни технологии
    • Конкурентно възнаграждение въз основа на специфични умения и принос
    • Дистанционен или хибриден режим на работа, периодични командировки

    Приложение:

    Можете да изпратите вашата кандидатура на: veneta.manolova@latona.eu

    Приложенията се третират внимателно и поверително. С кандидатите, включени в списъка, ще се свържем за интервю.

    За да кандидатствате за тази работа, изпратете имейл с вашите данни на veneta.manolova@latona.eu