• 02 / 905 - 5555 +380 / 322 - 465 - 075 Търсене

    Старши инженер на Microsoft Configuration Manager (SCCM/MEMCM).

    Работни часове - 09:00 - 18:00

    уебсайт ИТ услуга на KPMG ИТ услуга на KPMG

    ИТ услуга на KPMG

    KPMG IT Service OOD е доставчик на ИТ услуги с мисия да дигитализира основния бизнес на фирмите от мрежата на KPMG и техните клиенти. Ние наемаме около 370 души в София и предоставяме пълния спектър от ИТ услуги на нашите клиенти, включително SAP решения, софтуерно инженерство, приложения и платформени операции, облак и инфраструктура.

    Нашето звено за облачни услуги е фокусирано върху проектирането, изграждането, защитата и управлението на облачни родни и хибридни платформи за групата фирми-членки на KPMG, както и предоставяне на облачни консултантски и инженерни услуги на външни клиенти.

    Старшият инженер на Microsoft Configuration Manager (SCCM/MEMCM) отговаря за планирането, управлението и поддръжката на SCCM/MEMCM инфраструктурата и управлението на сървърната среда на KPMG. Те ще си сътрудничат активно със системни инженери на Windows и Linux, анализатори и разработчици на техническа поддръжка на приложения, вътрешни и външни екипи за поддръжка, за да определят изискванията за внедряване на ОС/софтуерни пакети/актуализации, управление на активи и съответствие и планиране за свързано отчитане.

    Вашите отговорности:

    Наблюдавайте и разрешавайте сложни инциденти в средата на облака и центъра за данни
    Планирайте, тествайте и изпълнявайте сложни промени
    Планирайте и поддържайте инфраструктурата на Configuration Manager
    Разработете персонализирани последователности на задачи за внедряване на ОС и софтуер
    Извършвайте ежемесечно пускане на корекции в съответствие с дефинирания процес
    Поддържайте и доразвивайте процеса на корекция
    Поддържане и по-нататъшно развитие на автоматизацията, свързана със софтуерен пакет
    Участвайте в проекти и различни доказателствени настройки на концепцията
    Участвайте в дефинирането и автоматизацията на процесите
    Изготвяне на технически документи
    Работете като част от екипа за облачни операции и автоматизация

    Какво внасяте:

    Бакалавърска степен по компютърни науки или подобна университетска степен
    5 години професионален опит като системен администратор
    3 години опит в планирането и поддържането на текущи среди на клон на Configuration Manager
    Отлични познания в операционната система Windows Server 2012/2016/2019
    Опит в внедряването и конфигурирането на различни версии на операционната система Windows
    Опит в внедряването на софтуер/актуализации на софтуер, управление на активи и съответствие
    Познания за скриптове на PowerShell
    Опит с MS SQL и IIS сървъри
    Опит в пакетирането на софтуер е предимство
    Опит в планирането и провеждането на технически изследвания и тестове
    Гладък английски
    Познанията по ITIL са предимство

    Какво предлагаме:

    Възможността да работите в екип от най-добри таланти
    Атрактивно възнаграждение
    Изградете знания в най-новите технологии
    Възможност за непрекъснато обучение, обучение и сертифициране
    Опит в международна и мултикултурна организация
    Работете по предизвикателни проекти с клиенти в различни индустрии по целия свят
    Модерна офис среда
    Допълнително здравно осигуряване
    Животозастраховането
    Безплатна карта за градски транспорт
    Безплатна карта за спортни съоръжения
    Хибридна работна политика

    За да кандидатствате за тази работа, изпратете имейл с вашите данни на de-ppl-com@kpmg.com