• ГОРЕЩА ЛИНИЯ  02 / 905 - 5555 +380/322-465-075 Търсене

    Пълен стек PHP разработчик

    Работни часове - 09:00 - 17:00
    Тип работа - офис
    Брой служители - 1

    уебсайт АТН ЕВРОПА ООД

    Производител на високотехнологично професионално оптично оборудване

    Корпорацията ATN, лидерът в индустрията на САЩ в интелигентната спортна и професионална оптика, в момента търси опитен **Пълен стек PHP разработчик** да се присъедините към екипа на Одеса в офис София БГ.

    Основни отговорности:
    Разработване на back-end API и приложение за пълен стек за вътрешнофирмен проект
    Напишете чист, четим код
    Проектирайте и внедрявайте сложни backend алгоритми
    Оптимизирайте както за предната, така и за задната производителност, ако е необходимо
    Осигурете отзивчивост и междуплатформена оптимизация на уеб приложение за мобилни устройства
    Тествайте и отстранявайте грешки в софтуерно приложение
    Комуникация със собственици и маркетинг екип (срещи и писане на групови чат дискусии)
    Предоставяне на прогнози за време за задачи
    Създаване и поддържаща техническа документация

    Необходими умения за PHP Full Stack:
    Експертни познания по PHP
    Предни уеб технологии (HTML, CSS, JavaScript)
    Опит в разработването на RESTful услуги
    Композитор (PHP Package Manager)
    Професионално разбиране на инструменти за контрол на източника и версии на код (Git и GitFlow)
    Добро познаване на WooCommerce, WordPress
    Средно ниво на английски език

    Квалификации и опит:
    Разбиране на общи най-добри практики за програмиране
    Отлични комуникативни умения, както устни, така и писмени
    Отлични умения за решаване на проблеми
    Възможност за работа както като индивидуален, така и като екипен разработчик
    Възможност за преглед на проекта от концепцията до готовия продукт

    Ще бъде ПЛЮС:
    Познаване на UNIX подобни системи

    Фирмата предлага:

    • Работна среда, в която вашите идеи имат значение
    • Да бъдеш част от международния бизнес с високотехнологични продукти
    • Ново и добре организирано работно съоръжение
    • Силно конкурентен пакет заплащане
    • Удобен работен график
    • Платен отпуск/болнични
    • Безплатни консултации с корпоративен адвокат по всякакви правни въпроси
    • Безплатни топли ястия в офиса
    • Приятелски и отворени украински и български отбори
    • Бонус за преместване

    Ако сте подходящ за тази позиция, моля, изпратете автобиографията си на английски, заедно с изискванията за заплата.

    За да кандидатствате за тази работа, изпратете имейл с вашите данни на kbiriuk@atncorp.com