• 02 / 905 - 5555 +380 / 322 - 465 - 075 Търсене

    Машинен оператор за работа в производството на електрически и високообемни бойлери и термопомпи

    Работни часове - 06:00-14:30; 14:30-23:00; 26:00-06:00

    уебсайт ТЕСИ

    С посветени условия и сърца внасяме топлина в твоя живот.

    Задължения:

    – Работи на линиите за производство на електричеки и високообемни бойлери, термопомпи;
    – Участва в процеса на производство на уредите – сглобяване, монтаж, тестване, опаковане;
    – Извършва изработка на полуфабрикати за основното производство;
    – Спазва технологичните изисквания и инструкции;
    – Следи за качеството и количеството на произведената продукция;
    – Контролира правилната експлоатация на машините и съоръженията;

    Изисквания:

    – Умения за работа в екип;
    – Дисциплинарност и самоконтрол;
    – Готовност за работа на смени;

    За да кандидатствате за тази работа, изпратете имейл с вашите данни на pavel.petkov@tesy.com