• 02 / 905 - 5555 +380 / 322 - 465 - 075 Търсене

    Готвач

    Работни часове - 11 часа

    Проджект 1857 ЕООД

    Готвач
    Заведение в центъра на София на ул. Сан Стефано, търси амбициозни и отговорни хора за позиция Готвач.

    ние предлагаме:

    • Отлични условия на труд в професионална среда;
    • Работа на смени – без нощни;
    • Трудов договор с привлекателно и редовно заплащане;
    • Постоянен и дългосрочен ангажимент;
    • Динамична атмосфера;

    Изисквания:

    • Отговорно отношение към работата, с желание за усъвършенстване;
    • Бързина и сръчност;
    • Строга, прецизност и последователност при изпълнение на служебните задължения;
    • Отлична комуникация и работа в екип;
    • Добра организация на работния процес;
    • Опит на позицията – минимум 1 година.

    Отговорности:

    • Приготвяне на ястия според утвърдените фирмени стандарти и инструкции за прекия на ръководителя;
    • Почистване на продукти и обработка на хранителните продукти;
    • Осигурява качествена и навреме издавана храна, спазвайки вътрешните фирмени стандарти;
    • Отговаряне за правилното съхранение и срока на годност на продуктите;
    • Правилно експлоатира материалната база, инвентар и оборудване в кухнята;
    • Отлично познаване на менюто;
    • Поддържане на висока хигиена – лична, на работното облекло и работното място;
    • Спазване на правилата за вътрешен ред.

    Очакваме автобиография и актуална снимка.
    Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.
    Трудов договор ще бъде сключен с фирма “Проджект 1857” ЕООД.

    Ресторант в центъра на София на улица Сан Стефано ищет амбициозни и отговорни хора на длъжността Шеф-повара.

    Ние предлагаме:

    • Отлични условия на работа в професионалната среда;
    • Сменная работа – без ночных смен;
    • Трудов договор с привлекателна и регулярна оплата труда;
    • Постоянни и дългосрочни задължения;

    Требования:

    • Ответственное отношение към работата, с желанието совершенствоваться;
    • Скорость и ловкость;
    • Строгост, точност и последователност в изпълнението на служебните задължения;
    • Отлична коммуникация и командна работа;
    • Добра организация работния процес;
    • Опыт работата на съответната длъжност – минимум 1 година.

    Обязанности:

    • Приготвяне на блюд в съответствие с одобрените стандарти на компанията и указанията на непосредствения ръководител;
    • Очистка и обработка на хранителните продукти;
    • Обеспечава качествено и своевременно питане, съответстващо на вътрешните стандарти на компанията;
    • Отдава за надлежащо хранене и срок на годност на продукцията;
    • Исправно експлоатира материална база, инвентар и оборудване в кухнята;
    • Отличное знание меню;
    • Поддържане на висока гигиена – лична, работна одежда и работни места;
    • Соблюдение вътрешни регламентов.

    Ждем резюме и актуално фото.
    Само проверени кандидати ще бъдат приглашени на събеседование.
    Трудовият договор ще бъде сключен с компанията “Проект 1857” ЕООД.

    За да кандидатствате за тази работа, изпратете имейл с вашите данни на popov@climacom.com