• 02 / 905 - 5555 +380 / 322 - 465 - 075 Търсене

    Специалист по поддръжка на клиенти с немски език

    Работни часове - 09:00-18:00

    уебсайт Пейхоук ЕООД

    Payhawk

    Мисия на компанията

    В Payhawk изграждаме финансовата система на утрешния ден. Нашата мисия е да опростим разходите на компанията и да дадем възможност на всеки бизнес да достигне пълния си потенциал чрез автоматизиране на плащанията и работата в бек-офиса. Ние помагаме на финансовите екипи да управляват кредитни карти, плащания, разходи, пари в брой и фактури в едно интегрирано изживяване. Нашата кредитна карта и корпоративен софтуер захранват някои от най-иновативните и бързо развиващи се бизнеси, като LuxAir, Scalable Capital, Flink, Gtmhub, Viking Life и много други.

    Нашите екипи са базирани в Лондон, Берлин, София, Барселона, Париж и Амстердам — и ние се разрастваме. Събрахме повече от $140M финансиране от същите инвеститори като Stripe, Klarna, N26, Robinhood, Revolut и Nubank. Нашите ценности включват подкрепа на плоски йерархии, поемане на собственост и отговорност, търсене и предоставяне на обратна връзка, управление на конструктивна критика и изразяване на мнението си. Разбираме, че най-добрите идеи не идват от едно и също място, затова насърчаваме разнообразието и включването във всички области на нашата работа.

    Бъдещето на fintech е нещо повече от пари и ние вярваме в баланса между професионалния и личния живот, непрекъснатото обучение и овластените екипи. Ние също сме на път да подобрим нашето екологично и социално въздействие и да станем сертифицирани от B Corp. От виртуални карти до цифрови абонаменти, нашият софтуер и автоматизация помагат да извадим хартията от уравнението и за нашите клиенти.

    Променяме света на плащанията и търсим изключителен екип, който да ни помогне.

    Относно Ролята

    Предоставянето на нашите клиенти с най-добрата подкрепа при използването на нашите продукти е от основно значение за нашия успех. Това трябва да бъде постигнато, като не само бъдем изключително отзивчиви, но също така проактивно се обръщаме към нашите клиенти, за да разрешат проблемите, преди те да се превърнат в проблеми. Силният технически нюх, естественото любопитство и отличните комуникационни умения са основни за тази роля.

    Отговорности

    • Отговаряйте на запитвания на клиенти своевременно и точно, чрез телефон (въздушно обаждане), имейл или чат (домофон)
    • Анализирайте и докладвайте неизправности на продукта.
    • Проактивно се ангажирайте с клиентите, за да разрешите проблемите, преди да са се превърнали в проблеми
    • Свържете се с клиентите, за да гарантирате, че техническите им проблеми са разрешени.
    • Идентифицирайте нуждите на клиентите и помогнете на клиентите да използват специфични функции.
    • Споделяйте заявки за функции и ефективни решения с членове на екипа.
    • Съберете отзиви от клиенти и споделете с нашите екипи за продукти, продажби и маркетинг.
    • Актуализирайте нашите вътрешни бази данни с информация за технически проблеми и полезни дискусии с клиенти (Confluence).
    • Сътрудничете с нашия продуктов екип, за да поддържате статиите в нашия Помощен център.
    • Поддържайте постоянна комуникация с нашите външни заинтересовани страни и сътрудници по имейл и телефон.
    • Притежавайте система за проследяване на доставката на нашите физически карти.
    • Работете в тясно сътрудничество с нашите специалисти по успеха на клиентите за активиране и задържане на клиенти.
    • Вземете допълнителна миля, за да ангажирате клиенти

    Изисквания

    • Най-малко 2 години опит в поддръжката на клиенти
    • Владее немски и английски език
    • Опит в работата със системи за управление на казуси/билети (Salesforce, Zendesk и др.)
    • Отлични комуникативни умения и умения за решаване на проблеми
    • Способност и желание за работа самостоятелно и в екип
    • Проактивно отношение и внимание към детайла
    • Способности за многозадачност

      Предимства на компанията

    • Платен отпуск 30 дни
    • Конкурентен компенсационен пакет
    • Две седмици политика за обмен в друг офис на Payhawk (Лондон, Берлин, Барселона, София)
    • Гъвкаво работно време и възможност за работа от вкъщи
    • Редовни събития за целия екип
    • Допълнителна медицинска помощ
    • Фирмени офис масажи
    • Услуга за личен асистент
    • Предимства за членство в Campus X
    • Възможност за използване на продукта Payhawk

    За да кандидатствате за тази работа, изпратете имейл с вашите данни на yana.panayotova@payhawk.com